saç protezi saç protezi  سامانه پیام کوتاه | پنل اس ام اس , نمایندگی افزا پیام سامانه پیام کوتاه | پنل اس ام اس , نمایندگی افزا پیام

پنل نمایندگی


توضیحات-و-تعرفه-پنل-نمایندگی-پیامک

لطفا قبل از ثبت نام بخش شرایط و ضوابط را بادقت مطالعه نمایید

نمایندگان می توانند از پنل اس ام اس به صورت اختصاصی با نام تجاری و یک دامنه اختصاصی (به عنوان مثال: www.YourName.com) استفاده نموده و اقدام به فروش و بازاریابی نمایند ، در این شرایط هیچ نامی از شرکت مادر برده نشده و نماینده می تواند به راحتی با نام برند خود فعالیت نمایند .

علاوه بر این نمایندگان قادر هستند کپی رایت و لوگوی اختصاصی خود را در صفحه ورود و صفحات داخلی پنل اس ام اس قرار دهند ، همچنین سامانه امکان قراردادن متون دلخواه در منوهای صفحه ورود ( درباره ما ، تماس با ما ، اطلاعات حساب ، قیمت خطوط اختصاصی ، تعرفه پیامک ، تعرفه پنل کاربری و …) را در اختیار نمایندگان قرار می دهد تا ایشان با صلاحدید خود این اطلاعات را برای کاربران خود قراردهند .

سامانه پیامک تبلیغاتی امکان ایجاد پکیج ها و بسته مختلف را برای نمایندگان فراهم نموده تا نمایندگان بتوانند با فعال یا غیر فعال کردن بخش های مختلف و ایجاد سطوح دسترسی متعدد بسته هایی ایجاد کرده (مثلا بسته ساده ، حرفه ای و…) و اقدام به فروش پنل های کاربری نمایند .


نمایندگان می توانند با توجه به تعرفه ارسال پیامک خود جدول تعرفه اختصاصی ایجاد کرده و از فروش پیامک کسب درآمد نمایند ، بدین ترتیب که با خرید پیامک از شرکت با قیمت مشخص می توانند نسبت به قیمت گذاری با قیمت های بالاتر اقدام فرمایند .

نمایندگان می توانند به تعداد مشخص شده کاربر ایجاد کرده ( بابت ایجاد پنل های کاربری ، ایده پیام هیچ هزینه ای دریافت نخواهد کرد ) و کاربران را مدیریت کرده و دسترسی های لازم را به ایشان بدهند .

نمایندگان می توانند درگاه الکترونیک اختصاصی در پنل اس ام اس راه اندازی نمایند ، بدین ترتیب کاربران توسط پرداخت الکترونیک وجه را به صورت آنلاین و مستقیم وارد حساب نماینده کرده و همان لحظه شارژ می شوند .

نمایندگان می توانند بخش ثبت نام آنلاین اختصاصی را برای خود فعال نمایند تا کاربران به سادگی بتوانند ظرف چند دقیقه ثبت نام کرده و به صورت آنلاین وجه مربوطه را پرداخت نمایند .

نمایندگان قادرند بانک اطلاعاتی شماره ی خود را به صورت امن وارد پنل اس ام اس کرده و دسترسی استفاده از این بانک را به کاربران دلخواه خود بدهند ، بدین ترتیب هر نماینده می تواند بانک اطلاعاتی اختصاصی خودش را داشته باشد که فقط کاربران خودش به آن دسترسی دارند تا بتوانند علاوه بر بانک موبایل کل کشور و بانک محله ای موجود در سامانه از بانک های اختصاصی دیگر نیز جهت ارسال انبوه استفاده نمایند .

نمایندگان قادر خواهند بود از طریق بخش سفارش شماره به صورت آنلاین شماره اختصاصی خریداری کرده و از تخفیف ویژه نمایندگان بهره مند شوند ، بنابراین نماینده قادر خواهد بود خطوط را با قیمت بالاتری به کاربران خود ارائه نماید .

 


پنل نمایندگی دائمی رایگان ؛
پنل به صورت دائمی واگذار می شود و هیچ گونه هزینه تمدید و آبونمان سالیانه ندارد
تعرفه پیامک
۵۰۰۰۱ : ۱۴۰ ریال
۵۰۰۰۲ : ۱۴۰ ریال
۵۰۰۰۴ : ۱۴۰ ریال
۱۰۰۰ : ۱۵۸٫۰۶ ریال
۲۰۰۰ : ۱۷۹٫۲ ریال
۳۰۰۰ : ۱۵۸٫۰۶ ریال
۰۲۱,۰۲۶ : ۱۴۵٫۶ ریال
دکل ایرانسل ( BTS ) : 140 ریال
به مبلغ تعرفه فقط هزینه مالیات افزایش داده می شود بجز آن هیچ گونه مبلغ دیگری اضافه نخواهد شد.
هزینه ایجاد زیر نماینده و نمایندگی مشابه : ۱۵۰ هزار تومان ( ارسال متوسط روزانه بالای ۱۵ هزار پیامک؛ ایجاد نمایندگی زیر مجموعه و تمدید نمایندگی ها به صورت رایگان انجام خواهد شد.)
برای هر نماینده تعداد ۵ خط اختصاصی از اپراتور۵۰۰۰۲ به صورت رایگان ارائه میشود
برای کلیه کاربران نماینده (هر کاربر= یک خط ۵۰۰۰۲ ) به صورت رایگان ارائه میشود.

پنل نمایندگی دائمی حرفه ای ؛
قیمت این پنل نمایندگی ۱۵۰ هزارتومان برای ۱ سال می باشد.
تعرفه پیامک
۵۰۰۰۱ : ۱۲۰ ریال
۵۰۰۰۲ : ۱۲۰ ریال
۵۰۰۰۴ : ۱۲۰ ریال
۱۰۰۰ : ۱۳۵٫۴۸ ریال
۲۰۰۰ : ۱۵۳٫۶ ریال
۳۰۰۰ : ۱۳۵٫۴۸ ریال
۰۲۱,۰۲۶ : ۱۲۴٫۸ ریال
دکل ایرانسل ( BTS ) : 120 ریال
هزینه تمدید بین ۸۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف ارائه میشود.
به مبلغ تعرفه فقط هزینه مالیات افزایش داده می شود بجز آن هیچ گونه مبلغ دیگری اضافه نخواهد شد.
هزینه ایجاد زیر نماینده و نمایندگی مشابه : ۱۰۰ هزار تومان ( ارسال متوسط روزانه بالای ۱۰ هزار پیامک؛ ایجاد نمایندگی زیر مجموعه و تمدید نمایندگی ها به صورت رایگان انجام خواهد شد.)
برای هر نماینده تعداد ۱۰ خط اختصاصی از اپراتور۵۰۰۰۲ به صورت رایگان ارائه میشود
برای کلیه کاربران نماینده (هر کاربر= سه خط ۵۰۰۰۲ ) به صورت رایگان ارائه میشود.

پنل نمایندگی دائمی ویژه ؛
قیمت این پنل نمایندگی ۳۵۰ هزارتومان برای ۱ سال می باشد.
تعرفه پیامک
۵۰۰۰۱ : ۱۰۵ ریال
۵۰۰۰۲ : ۱۰۵ ریال
۵۰۰۰۴ : ۱۰۵ ریال
۱۰۰۰ : ۱۱۸٫۵۵ ریال
۲۰۰۰ : ۱۳۴٫۴ ریال
۳۰۰۰ : ۱۱۸٫۵۵ ریال
۰۲۱,۰۲۶ : ۱۰۹٫۲ ریال
دکل ایرانسل ( BTS ) : 105 ریال
هزینه تمدید بین ۶۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف ارائه میشود.
به مبلغ تعرفه فقط هزینه مالیات افزایش داده می شود بجز آن هیچ گونه مبلغ دیگری اضافه نخواهد شد.
هزینه ایجاد زیر نماینده و نمایندگی مشابه : ۵۰ هزار تومان ( ارسال متوسط روزانه بالای ۵ هزار پیامک؛ ایجاد نمایندگی زیر مجموعه و تمدید نمایندگی ها به صورت رایگان انجام خواهد شد.)
برای هر نماینده تعداد ۲۰ خط اختصاصی از اپراتور۵۰۰۰۲ به صورت رایگان ارائه میشود
برای کلیه کاربران نماینده (هر کاربر= پنج خط ۵۰۰۰۲ ) به صورت رایگان ارائه میشود.

برای مشاهده دموی پنل نمایندگی می توانید با نام کاربری و رمز demo وارد شده و در بالای صفحه روی حساب کاربری پنل مدیریت کلیک نمایید.